Her er du ....Omtale af generalforsamling og referat fra samme

Her kan du finde dagsorden til foreningens generalforsamling og referat fra sidste afholdte generalforsamling.

Dagsorden til ordinær generalforsamling for Østjysk Husflid
Formningslokalet i Baunehøj Skole, Hasselager torsdag d. 15.3.2018 kl. 19.00

Formandsberetning fra generalforsamlingen d. 15.3.2018.
Referat fra generalforsamlingen d. 15.3.2018.

Formandsberetning fra generalforsamlingen d. 28.3.2017.
Referat fra generalforsamlingen d. 28.3.2017.

Formandsberetning fra generalforsamlingen d. 6.4.2016.

Referat fra generalforsamlingen d. 16.4.2015.

Referat fra generalforsamlingen d. 17.4.2014.

Referat fra generalforsamlingen d. 29.3.2012.

Referat fra generalforsamlingen d. 19.4.2010.

Referat fra ekstra ordinær generalforsamling d. 29.10.2009

Web ansvarlig Alma Bastrup Eriksen E-mail: